Strona główna Firma Kasetony z dibondu – elegancka wizytówka Twojej firmy

Kasetony z dibondu – elegancka wizytówka Twojej firmy

Kaseton reklamowy to jedna z najpowszechniejszych form reklamy, stosowana zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. To minimalistyczne rozwiązanie pozwala w elegancki sposób zwrócić uwagę przechodniów na Twój sklep, punkt usługowy czy siedzibę firmy, a jednocześnie skutecznie budować rozpoznawalność marki. Zobacz, czym wyróżniają się kasetony wykonane z dibondu.

Kaseton reklamowy – jakie pełni funkcje?

Kaseton reklamowy to rozwiązanie dobrze znane w reklamie i stosowane od wielu lat. Umieszczany nad wejściem do sklepu, zawierający nazwę firmy, logo czy wybrane hasło reklamowe, skutecznie przyciąga wzrok i zachęca do wejścia. Walory estetyczne sprawiają, że pełni jednocześnie funkcję dekoracyjną, pozytywnie wpływając na postrzeganie danej marki. Dzięki starannemu doborowi kolorów czy czcionki możesz budować spójną strategię wizualną, poprawiającą rozpoznawalność i umacniającą pozycję firmy na rynku.

Kasetony mogą pełnić również funkcje informacyjne – pomogą odnaleźć siedzibę firmy, a zastosowane wewnątrz (np. przy recepcji) pozwolą zorientować się w dużym biurowcu czy galerii handlowej. Warto pamiętać, że wysokiej jakości kaseton reklamowy wpływa pozytywnie na prestiż firmy.

Kasetony dwustronne i jednostronne

Na rynku znajdziesz wiele rodzajów kasetonów. Do najbardziej popularnych należą modele o kształcie prostokątnym, jednak istnieje możliwość zamówienia niemal dowolnego kształtu, w zależności od Twoich potrzeb.

Do wyboru masz kasetony jednostronne, montowane np. na ścianie zewnętrznej budynku, równolegle do niej, oraz kasetony dwustronne, nazywane także semaforami – montuje się je prostopadle do ściany.

Trwałe i eleganckie kasetony z dibondu

Jednym z najczęściej wykorzystywanych do wykonywania kasetonów materiałów jest dibond. To specjalny rodzaj płyty kompozytowej złożonej z kilku warstw aluminiowych, które są połączone za pomocą rdzenia polietylenowego. Dzięki zastosowaniu takich surowców i specyficznej budowie dibond wyróżnia się świetnymi właściwościami.

Kasetony z dibondu cechuje wyjątkowa trwałość i odporność na zniszczenia czy niesprzyjające czynniki atmosferyczne. Są jednocześnie lekkie i sztywne, nie rozwarstwiają się i nie tracą swoich właściwości – kolory pozostaną wyraziste przez długi czas. Dodatkowym plusem jest bardzo łatwa obróbka.

Nowoczesne kasetony – Warszawa i Kraków

Szukasz eleganckich kasetonów z dibondu na terenie Warszawy czy Krakowa? Agencja reklamowa Optimaprint oferuje szeroką gamę kasetonów z tego wytrzymałego materiału, dostępnych w bogatej gamie kolorystycznej i w wymiarach nawet do 385 x 130 cm.

Zdecyduj się na doskonale widoczne kasetony podświetlane w energooszczędnej i przyjaznej środowisku technologii LED. Dzięki podświetleniu jedynie frezowanych liter nie tylko oszczędzasz energię, ale też zyskujesz minimalistyczny i elegancki efekt kontrastu. Tył kasetonu wykonany jest z PCV, boki i front z dibondu – wybierz litery płaskie lub wypukłe i dopasuj styl wykończenia to strategii wizualnej własnej marki.


Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here