Strona główna Firma Kompleksy biurowe – czy warto wynajmować tam biura?

Kompleksy biurowe – czy warto wynajmować tam biura?

PODZIEL SIĘ

Wielofunkcyjne budynki, w których centrum znajduje się prowadzenie biznesu – ich popularność rośnie, a w wielu polskich miastach nie sposób jest je przegapić. Stają się przystanią dla firm i budzą zainteresowanie wśród właścicieli szukających siedziby dla swojego przedsiębiorstwa. Na czym polega fenomen wspomnianych inwestycji?

Wyposażone w kawiarnie, restauracje, kluby fitness czy inne udogodnienia. Wielofunkcyjne budynki oraz parki naukowe są coraz bardziej popularnymi inwestycjami na polskim rynku biurowym. Nie sposób ich przegapić w większych miastach. Coraz częściej deweloperzy decydują się na budowanie nowoczesnych biurowców z zapleczem gastronomicznym, projektem przestrzeni zielonej, a umiejscowienie budynków ma sprawić, że wszędzie można dotrzeć w krótkim czasie.

W dzisiejszym świecie każdy jest zabiegany. Pracownicy chcą balansować życie zawodowe z prywatnym. Przy ciągłym deficycie czasu jest to trudne zadanie, dlatego też szukając pracy, zwracają oni uwagę na profil firmy i możliwości jakie wiążą się z jej wyborem. Dodatkowe usługi w pobliżu miejsca pracy sprawiają, że lokalizacja staje się dużo bardziej atrakcyjna w oczach potencjalnego pracownika. Firmy rozpoznają te potrzeby i szukają biur pod wynajem właśnie w takich nowoczesnych kompleksach.

Jednym z przykładów takich inwestycji jest biurowiec Imagine w Łodzi. Budynek usytuowany przy głównym węźle komunikacyjnym ma być łatwo dostępny dla komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się galerie handlowe, a w samym kompleksie biurowym dostępne będą restauracje, powierzchnie usługowo-handlowe oraz tarasy i tereny zielone. Wszystko po to, aby ułatwić życie przyszłym pracownikom firm i pomóc im w optymalizacji czasu. Przyjazne otoczenie ma sprawić, że będzie łatwiej się zrelaksować w czasie dnia.

Budynki wielofunkcyjne to przyszłość dla miejsc pracy. Przy dynamicznym trybie życia pracownikom coraz częściej zależy na dostępie do usług w jednym miejscu oraz łatwemu dojazdowi do domu. W ten sposób tworzy się przyjazne środowisko pracownicze.


Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here