Strona główna Firma Treść wizytówki. Co trzeba, a co warto napisać?

Treść wizytówki. Co trzeba, a co warto napisać?

Wciąż niezastąpione, niezmiennie eleganckie i profesjonalne: wizytówki. Teksturowe nośniki danych, które są niejako przedłużeniem Twojej osoby i działalności. Stają się niezbędne, gdy na swojej ścieżce kariery przekraczasz próg „specjalista”. Co powinny o Tobie mówić, żeby pomagać w nawiązywaniu trwałych relacji biznesowych?

Treść wizytówki – wersja minimum

Jakie dane powinny znaleźć się na Twojej osobistej, podręcznej reklamie? Absolutna podstawa, to:

  • Imię i nazwisko
  • Nazwa firmy
  • Dane kontaktowe (telefon, adres mailowy, adres strony internetowej)
  • Stanowisko
  • Logo

Treść wizytówki – wersja optimum

Choć miejsce na wizytówce jest bardzo ograniczone, oprócz niezbędnych informacji możesz dodać tam dodatkowe treści. Mogą to być kluczowe dane, np. adres, a jeśli to konieczne, nawet mikromapka z wskazówką dojazdu do siedziby. Jeśli jednak Twoja branża nie wymaga praktycznych, lecz kreatywnych rozwiązań, możesz zapisać na wizytówce motto, claim lub cytat, który zapadnie w pamięć potencjalnemu kontrahentowi.

Wizytówki dwustronne

Kiedy zdecydować się na to rozwiązanie? Wizytówki dwustronne to dobry pomysł, jeśli w ramach jednej firmy działasz dla dwóch marek. Pod jednym warunkiem – zakres ich działalności uzupełnia się lub częściowo pokrywa. W przeciwnym wypadku stwórz dwie różne kreacje dla każdej z nich.
kolorowe wizytówki dwustronne, dwie strony wizytówki
Wizytówki dwustronne sprawdzą się także w przypadku osób współpracujących z klientami zagranicznymi – wtedy jedna strona może być w języku polskim, druga zaś wersją przetłumaczoną.

Oprawa graficzna i wydruk wizytówki

Jeśli masz już gotową treść, czas przygotować projekt graficzny wizytówki. Uwaga, choć nowe aplikacje umożliwiają samodzielne projektowanie prostych kreacji, zdecyduj się na profesjonalną usługę. Tylko wparcie specjalisty grafika zapewni Ci najwyższą jakość, która wzmocni przekaz Twojej marki.

Żeby mieć pewność, że Twoje wizytówki będą idealne, na finał wybierz sprawdzoną drukarnię, jaką jest firma Stempleks, która nie tylko przyjmuje i wysyła zamówienia, ale też czuwa nad jakością projektu. W ten sposób unikniesz sytuacji, w której trafia do Ciebie paczka z setkami źle wydrukowanych wizytówek.


Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here