Strona główna Edukacja Wirtualne szkolenie PolDoc: „Jak napisać dobry abstrakt”?

Wirtualne szkolenie PolDoc: „Jak napisać dobry abstrakt”?

Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc zaplanowało dla swoich członków oraz osób, które nie uczestniczyły w jego działaniach, bezpłatne webinarium pt. „Jak napisać dobry abstrakt?”.

Na webinarium można zapisać się poprzez stronę internetową (http://www.poldoc.pl/szkolenia-i-doradztwo/zapisy-na-szkolenia/).

Zajęcia skierowane są do młodych lub bardziej doświadczonych naukowców (doktorantów i doktorów), którym pisanie abstraktu publikacji naukowych spędza sen z powiek i którzy chcieliby dobrze przygotować się do napisania tej krótkiej, ale niezbędnej notki.

Spotkanie, które poprowadzi dr Dominika Byczkowska-Owczarek, odbędzie się w poniedziałek 20 kwietnia br. w godzinach 13:30 – 15:30.

„Nauczymy się, jak w kilku prostych krokach stworzyć abstrakt, dzięki któremu redaktor czasopisma naukowego stanie się naszym sprzymierzeńcem, a nasze artykuły zyskają szerokie grono odbiorców” – zapowiada prelegentka.

Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów to ogólnopolska, niezależna organizacja zajmująca się wielopłaszczyznowym wsparciem doktorantów i doktorów w ich rozwoju zawodowym.

PAP – Nauka w Polsce

lt/ agt/

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here