Strona główna Edukacja 50 uczelni kandyduje w konkursie na najlepszą kampanię rekrutacyjną

50 uczelni kandyduje w konkursie na najlepszą kampanię rekrutacyjną

50 uczelni zgłosiło się do konkursu Genius Universitatis 2016 na najlepszą kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej. Łącznie 171 przesłanych prac ubiega się o zwycięstwo w kategoriach takich jak: reklama prasowa, gadżet promocyjny, film promujący uczelnię. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 26 lutego.

Konkurs na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej – Genius Universitatis 2016 – już po raz piąty organizuje Wydawnictwo Perspektywy we współpracy z portalem Marketing przy Kawie. Konkurs ma charakter otwarty – jest adresowany do wszystkich polskich uczelni.

Do konkursu zgłosiło się 50 uczelni, w tym trzy wydziały. Do sześciu konkursowych kategorii zakwalifikowano 171 prac, spełniających warunki regulaminu konkursu.

W kategorii „reklama prasowa wspierająca rekrutację” rywalizuje 21 prac konkursowych. W kategorii „event wspierający rekrutację” szanse na zwycięstwo ma 31 prac. 25 prac konkursowych zgłoszono w kategorii „gadżet promocyjny wspierający rekrutację”. W kategorii „fanpage uczelni na Facebooku” o wygraną ubiega się 36 prac konkursowych. Szansę na zwycięstwo za „film promujący uczelnię” ma 35 prac, a 23 prace konkursowe zgłoszono w kategorii „rekrutacyjny serwis internetowy”.

Po trzech zwycięzców w każdej z konkursowych kategorii wyłoni kapituła konkursu. Wśród kryteriów, które uwzględni jury będą: nowatorstwo pomysłu, spójność stosowanego narzędzia marketingowego z deklarowanym hasłem i wartościami uczelni, czytelność i przyjazny charakter narzędzia przekazu informacji rekrutacyjnej, estetyka i wartość artystyczna wykonania.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w Warszawie podczas Gali Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2016, który odbędzie się w piątek 26 lutego. Przedstawiciele działów promocji szkół wyższych będą mogli wziąć udział w poprzedzającym galę seminarium: Mówić nie wystarczy, trzeba wiedzieć co, gdzie i do kogo?!

Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne na stronie: http://perspektywy.pl/genius/

PAP – Nauka w Polsce

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj