Strona główna Inne Jak napisać list miłosny? Wybacz mi

Jak napisać list miłosny? Wybacz mi

Wybacz mi


Kiedy postąpimy niewłaściwie, urazimy czymś osobę, na której najbardziej nam zależy, wtedy należy przeprosić. Jednak te przeprosiny muszą być szczere, zawierać obietnicę poprawy i co najważniejsze muszą być przekonujące.

Nie każdy ma dar wymowy, nie potrafi dobrać odpowiednich słów. Wtedy najlepiej nadać przeprosinom formę listu. List należy napisać starannie, na papierze dobrej jakości i unikać robienia w nim błędów.

Przykład I


Kochana Aniu!

Piszę list, ponieważ wiem, że po tym wszystkim co Ci zrobiłem już nie odbierzesz telefonu. Wybacz mi proszę moje zachowanie na Sylwestra.

Jesteś dla mnie wszystkim, określasz sens mojego życia. Odkąd Ciebie spotkałem staram się być lepszym człowiekiem. Proszę Cię o ostatnią szansę!

Proszę, odezwij się. Kocham Cię i nie chcę stracić. To co jest między nami jest zbyt cenne aby to stracić.

Twój Michał


Przykład II


Kochany Jarku!

Jest mi bardzo ciężko pogodzić się z tym co się stało. Proszę uwierz mi! Przemyślałam to i wiem, że postąpiłam niewłaściwie. Niepotrzebnie sprowokowałam Twoją zazdrość.

Wydawało mi się to wtedy zabawne, lecz dzisiaj bardzo żałuję. Byłeś dla mnie zawsze oparciem, nigdy mnie nie zawiodłeś, a ja postąpiłam tak podle.

Przepraszam za to zachowanie. Proszę, daj nam jeszcze szansę.

Tęsknie i czekam na telefon
Krysia


Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj