Strona główna Firma Konkurs Innowator Mazowsza: 25 tys. zł dla firmy, 15 tys. zł dla...

Konkurs Innowator Mazowsza: 25 tys. zł dla firmy, 15 tys. zł dla badacza

Młodzi naukowcy i innowatorzy z województwa mazowieckiego mogą się zgłaszać do konkursu Innowator Mazowsza. Nagroda główna dla najlepszej innowacyjnej firmy wynosi w tej edycji 25 tys. zł, a dla naukowca 15 tys. zł.

Innowator Mazowsza to konkurs promujący nowatorskie rozwiązania w biznesie i nauce na Mazowszu. W konkursie nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach.

W pierwszej z kategorii nagradzani są mazowieccy przedsiębiorcy oferujący najbardziej innowacyjne produkty lub usługi. Powinni oni stosować nowoczesne rozwiązania technologiczne, organizacyjne i marketingowe. W tej kategorii pierwsze miejsce to 25 tys. zł, a kolejne miejsca to 15 tys. zł i 10 tys. zł.

Zgłaszający się do konkursu przedsiębiorcy muszą prowadzić na Mazowszu firmę z sektora małych i średnich przedsiębiorstw istniejącą nie dłużej niż 10 lat. W ocenie brane są pod uwagę nowe produkty lub usługi, nowoczesne rozwiązania technologiczne, organizacyjne i marketingowe w codziennej praktyce biznesowej, ale co ważne – stosowane nie dłużej niż 5 lat.

W drugiej z kategorii nagradzani są młodzi, twórczo myślący, kreatywni naukowcy. Powinni oni w swojej pracy doktorskiej zawrzeć innowacyjne rozwiązania nadające się do zastosowania w praktyce gospodarczej. W tej kategorii pierwsze miejsce to 15 tys. zł, drugie 12,5 tys. zł, a trzecie to 10 tys. zł.

Za innowacje w nauce nagrodzeni będą młodzi, kreatywni naukowcy z Mazowsza w wieku do 39 lat, z zakończonym przewodem doktorskim lub stopniem doktora uzyskanym w ciągu ostatnich 3 lat, których prace zawierają innowacyjne, a jednocześnie praktyczne rozwiązania.

Termin składania wniosków upływa 25 września 2017 r.

Szczegółowe informacje na temat zasad Konkursu, regulaminu oraz wzory formularzy odpowiednich dla poszczególnych kategorii dostępne są na stronie: https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/informator-mazowsza/ix-edycja-konkursu.html

PAP – Nauka w Polsce


Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj