Strona główna Kontakt

Kontakt

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wyślij wiadomość na adres kontakt@jaknapisac.com. Być można znajdziesz odpowiedź na część swoich pytań w Warunkach korzystania lub w zakładce Współpraca. Odpowiadamy również na wiadomości wysyłane przez Facebook.

Administracja strony JakNapisac.com dokłada wszelkich starań, abyś otrzymał(a) odpowiedź jak najszybciej. Czasami jednak inne obowiązki lub stopień trudności Twojego pytania powodują, że nie możemy odpowiedzieć od razu. Prosimy wtedy o cierpliwość. Jeśli nie otrzymałeś (otrzymałaś) od nas żadnej wiadomości przez dłuższy czas (nawet takiej, że nie potrafimy Ci pomóc), wtedy najprawdopodobniej zawiniły względy technologiczne i należy spróbować się skontaktować ponownie.

Informacje kontaktowe

Pomoc i pytania
kontakt@jaknapisac.com

 

Siedziba
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
ul. Piękna 68, II p.
00-672 Warszawa
tel. 533 341 522

 

Biuro
ISProject AIP
Wileńska PARK 51, bud. A
ul. Wileńska 51
05-200 Wołomin

Nasza misja

Chcemy, abyś otrzymał(a) wiedzę i informacje, które w sposób jak najbardziej trafny odpowiadają Twoim potrzebom. Tekst ma być odpowiedzią na bardzo celowe zapotrzebowanie, trafiać dokładnie w punkt.

Staramy się zapewnić maksymalną różnorodność posiadanych tekstów, łącząc to jednocześnie z ich wysoką jakością. Jednak jakość nie może być wymówką dla specjalistycznej nowomowy. Wszystkie informacje przygotowane są w sposób prosty i zrozumiały, aby osoby z nich korzystające mogły bez trudu wykorzystać je w praktyce.

Do takiego stanu dążymy.