Strona główna Firma Czym jest internetowy panel badawczy?

Czym jest internetowy panel badawczy?

Informacja w obecnej dobie to z pewnością twarda waluta. Panel badawczy Ariadna pozwala uzyskać realną wiedzę o sprawach, które nas interesują i poddają się ankietowym badaniom socjologicznym.

Panel Ariadna – badanie opinii

Dla wielu firm, instytucji i organizacji wiedza ma największe znaczenie. To dzięki wiedzy można planować i urzeczywistniać strategie, wdrażać programy, działać skutecznie. Badanie opinii publicznej w internetowym panelu badawczym Ariadna przynosi spodziewane odpowiedzi.

Co takiego bada panel Ariadna? Dosłownie każdy aspekt życia społecznego, zgodnie z normami i standardami rzetelnego sprawdzania sfery publicznej na podstawie badań naukowych. Badanie opinii społecznej jest zakrojone zgodnie z jego tematem, a metodologia dobrana odpowiednio. Tematem badania może przy tym stać się dowolny temat, np. opinie o jakiejś marce albo sytuacja dzieci uchodźców z Ukrainy w Polsce. Panel Ariadna bada opinie tak, że wyniki uzyskiwane przez zastosowanie udoskonalonych technik statystycznych przynoszą rzetelną wiedzę o interesującym nas fragmencie życia społecznego.

Czym jest internetowy panel badawczy Ariadna?

Internetowy panel badawczy Ariadna to ogólnodostępne narzędzie badania opinii, miejsce, skąd możemy czerpać wiedzę. Zlecenie badania opinii jest proste, jasno określone, a pracownicy Ariadny zawsze pomogą nam to pytanie sprecyzować i dobrać odpowiednie metody badawcze.

Do badań zaproszona jest możliwie szeroka grupa, praktycznie każdy może wypełnić ankietę i przyczynić się do rozwoju naszej wiedzy społecznej. Ankietowani wypełniają ankiety, ich opinie zostają później poddane obróbce metodologicznej, więc każdy ma wpływ na rozwój wiedzy z wielu obszarów życia. Wiedza ta przy tym jest aktualna i użyteczna.

Kto korzysta z panelu Ariadna?

Wszyscy, którzy mają swoje zainteresowanie w zbadaniu jakiejś sprawy, która może mieć wpływ na ich biznes, zaspokaja ich głód poznawczy, przynosi odpowiedzi na poszukiwane pytania. System internetowego panelu badawczego Ariadna jest prosty i niezawodny: stosuje się klasyczną w socjologii metodę ankietową, która zostaje wsparta ekspercką wiedzą i najnowszą technologią – w ten sposób zdobywamy interesujące nas informacje, których wiarygodności nie można podważyć.

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj