Strona główna Firma Dni Przedsiębiorczości Poznań

Dni Przedsiębiorczości Poznań

Dni Przedsiębiorczości Poznań to cykliczne wydarzenie, łączące pod jednym logo, w tym samym czasie i miejscu różne imprezy o ugruntowanej pozycji i prestiżu. Są wspólną inicjatywą Miasta Poznania, Powiatu Poznańskiego oraz środowisk gospodarczych i naukowych reprezentowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, instytucje otoczenia biznesu oraz uczelnie poznańskie.

Głównym zadaniem DPP jest kreowanie pozytywnego klimatu dla przedsiębiorczości oraz współpracy gospodarczej w wymiarze lokalnym, regionalnym i międzynarodowym. Służyć one mają umacnianiu wizerunku aglomeracji poznańskiej jako przyjaznego miejsca dla różnorodnych form aktywności ekonomicznej.

Dotychczasowe edycje Dni Przedsiębiorczości Poznań zgromadziły łącznie blisko 20 000 uczestników.

VII EDYCJA DPP POŁĄCZY W SOBIE 3 WYDARZENIA:

1. KONKURS O TYTUŁ POZNAŃSKIEGO LIDERA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – GALA FINAŁOWA – 26 KWIETNIA 2017 (MTP – PAWILON 10)

Konkurs o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości adresowany jest do średnich, małych lub mikro przedsiębiorców oraz Startup-ów działających na terenie Poznania lub Powiatu Poznańskiego, którzy notują sukcesy na rynku, posiadają ciekawą ofertę, wykorzystują innowacje i nowoczesne metody organizacji pracy, rzetelnie wywiązują się ze swoich zobowiązań, a prowadzona przez nich działalność jest przyjazna ludziom i środowisku.

Laureaci otrzymają oficjalne tytuły “Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości”, którymi będą mogli się posługiwać przez okres 3 lat od momentu ich uzyskania.

Oprócz tytułu i wyróżnienia można uzyskać prestiżowe nagrody ufundowane przez sponsorów.

2. POZNAŃ BIZNES PARTNER – 27 KWIETNIA 2017 (MTP PAWILON 11 – IGLICA)

Motywem przewodnim tegorocznej imprezy będzie hasło “Przepis na sukces+”, którego udoskonalona formuła dostarczy dużej dawki wiedzy i kompetencji.

Jest to wydarzenie kierowane do osób, które prowadzą firmę lub myślą o rozpoczęciu własnej działalności i szukają praktycznej wiedzy na temat możliwości rozwoju własnego biznesu, komunikacji z klientami, zarządzania finansami czy e-biznesu, marketingu i storytellingu. Atrakcyjnym elementem będą również tematy dotyczące możliwości rozwoju kompetencji własnych i zespołu, przywództwa, a także technik negocjacyjnych i wywierania wpływu społecznego w biznesie. Dopełnieniem całości będą też zagadnienia w zakresie technik kreatywnych w biznesie w oparciu o metodę design-thinking.

Uczestnicy będą mogli skorzystać z rozmaitych form spotkań – m.in. wykładów, warsztatów, szkoleń i spotkań networkingowych, a także uzyskać wsparcie informacyjno-doradcze wielu ekspertów i firm oraz najważniejszych organizacji otoczenia biznesu oferujących swoje usługi wsparcia, którzy zostaną zaproszeni do Strefy Doradczej.

3. STARTUP POZNAŃ 2017 – 28 KWIETNIA 2017 (PLUS JEDEN POZNAŃ – UL. ZA BRAMKĄ 1)

Jest to konferencja skierowana do osób, które tworzą lub chcą tworzyć firmy w oparciu o wiedzę i nowe rozwiązania biznesowe. To wydarzenie dla firm technologicznych oraz tych wszystkich, którzy szanse swojego rozwoju upatrują w wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych metod zarządzania, marketingu i projektowania usług. W ramach wydarzenia odbędą się ciekawe warsztaty i prelekcje. Będzie to także okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymienienia się doświadczeniami.

W ramach konferencji funkcjonować będzie także Strefa Doradcza, gdzie odwiedzający będą mogli uzyskać bezpłatne wsparcie doradcze z zakresu prawa czy planowania biznesu.

Zobacz
Ogłoszenie o wydarzeniu

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj