Strona główna Firma Hosting bez limitu. Prawda czy fikcja?

Hosting bez limitu. Prawda czy fikcja?

Hosting bez limitu” to sformułowanie, które pojawia się w wielu ofertach – warto jednak zastanowić się nad tym, co dokładnie oznacza, jakie daje możliwości i czy zawsze jest zgodne z prawdą.

Brak limitów oznacza, że firma hostingowa, nie nakłada na stronę klienta ograniczeń. Można więc umieszczać na swojej witrynie internetowej, blogu itd. nawet bardzo duże pliki, jak zdjęcia i filmy, nie obawiając się przy tym, że przestanie działać albo utraci „zdolność” przyjmowania nowych treści. Wykorzystanie transferu danych uzależnione jest od liczby odwiedzin na stronie – jeśli gości jest zbyt dużo, transfer może szybko się wyczerpać. Nietrudno przewidzieć, jakie skutki będzie to za sobą pociągać. Brak limitów pozwala na używanie strony internetowej jako środka do osiągnięcia celu – nie musimy stale kontrolować jej parametrów i uzależniać treści od mocno ograniczonego miejsca na serwerze. W takich okolicznościach można skupić się na osiąganiu swoich celów, bez konieczności analizowania skomplikowanych pakietów oferowanych przez firmę hostingową.

Hosting bez limitu, jeśli oferta jest uczciwa i przejrzysta, to znakomity wybór dla użytkowników, którzy nie mają ochoty zagłębiać się w parametry swojej witryny, ponieważ zależy im przede wszystkim na jej treści. Zagadnienia techniczne w takich przypadkach w sposób zupełnie naturalny schodzą na dalszy plan. Wybierając profesjonalny hosting, warto stawiać na przejrzyste oferty, z których jasno wynika co i na jakich zasadach możemy otrzymać w danym pakiecie.

Brak limitów nie musi być pustym chwytem marketingowym, jednak istnieje pewien warunek: przejrzysta i konkretna oferta. Nieuczciwi przedsiębiorcy często nadużywają sformułowania „brak limitów”, co skutkuje tym, że w trakcie prowadzenia strony klient otrzymuje informację, że przekroczył ograniczenia, które rzekomo nie istniały. W Futurehost można kupić hosting bez limitu – po prostu. Nasza oferta jest przejrzysta i próżno szukać w niej gwiazdek oraz informacji zapisanych drobnym drukiem w najmniej widocznym miejscu: https://futurehost.pl/profesjonalny-hosting-bez-limitu. Lubimy jasne zasady!

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj