Strona główna Firma Mailing dla firm, który ułatwia kontakt z klientem

Mailing dla firm, który ułatwia kontakt z klientem

Zapewne z doświadczenia wiesz, że firmy, które nie dbają o regularny kontakt ze swoimi klientami, dość szybko ich tracą. W dzisiejszych czasach liczy się bowiem nie tylko sama jakość produktu lub usługi, ale także sposób ich sprzedaży i działania, które mają na celu zainteresowanie kolejnych grup docelowych daną marką.

Czym jest mailing i jakie korzyści może przynieść?

Mailing to rodzaj reklamy online, która dociera do twoich klientów za pośrednictwem poczty internetowej. Możesz wykonać ją samodzielnie, jednak zdecydowanie lepsze efekty uzyskasz, współpracując ze zintegrowaną platformą https://mprofi.pl/.

Jeśli prowadzisz własną firmę, najprawdopodobniej oznacza to, że chcesz się rozwijać. Nawet jeśli teraz twoje komunikaty docierają do niewielkiej grupy docelowej, w przyszłości zdecydowanie może się to zmienić. To z kolei oznacza, że z czasem wysyłanie wiadomości e-mail lub SMS do twoich klientów może okazać się bardzo absorbujące.

Dzięki platformie dla firm mProfi przygotujesz pożądany komunikat z dużym wyprzedzeniem, a następnie samodzielnie ustalisz odpowiednią datę i godzinę jego wysyłki. Może to być informacja dotycząca wyprzedaży, przypomnienie o dokonanej rezerwacji lub alert dla jednej z lokalnych grup. Dzięki zaplanowanemu mailingowi twoja wiadomość dotrze do wszystkich odbiorców na czas.

Profity płynące z kampanii mailingowych

E-mail marketing to rodzaj reklamy, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony właścicieli firm. Dzieje się tak z kilku powodów. Najważniejszym spośród nich jest to, że mailing nie wymaga od przedsiębiorcy dużych nakładów finansowych. To łatwe w obsłudze i tanie narzędzie, dzięki któremu błyskawicznie dotrzesz do swojej grupy odbiorców bez względu na jej wielkość. Współpraca z mProfi umożliwia ci stworzenie bazy danych klientów, dzięki której nikt nie zostanie pominięty w wysyłce SMS lub wiadomości e-mail.

A jakie korzyści marketingowe przynoszą kampanie mailingowe?

  1. Call to action

Z pewnością spotkałeś się z tym pojęciem, prawda? Oznacza ono dosłownie wezwanie twoich klientów do działania. Prawdopodobnie nie każdy odbiorca zainteresuje się zwykłą wiadomością dotyczącą promocji w twoim sklepie, ale co jeśli dasz mu znać, aby się spieszył, bo właśnie zaczyna się ostatni dzień wyprzedaży?

  1. Budowanie relacji z klientem

Zanim twoja marka stanie się szeroko rozpoznawalna, musi minąć trochę czasu. Bardzo możliwe, że na początku wiele osób o niej usłyszy, jednak nie każda z nich zada sobie trud sprawdzenia, czym dokładnie się zajmujesz. Z pomocą — zarówno im, jak i tobie — przychodzi mailing. Informuj swoich odbiorców o usługach, które oferujesz i zbuduj w nich świadomość twojej marki.

  1. Zbieranie pozytywnych opinii

Zazwyczaj, jeśli zakupy stacjonarne lub internetowe przebiegną po naszej myśli, nie przywiązujemy do tego procesu zbyt wielkiej wagi. Zdecydowanie częściej wystawiamy opinie negatywne niż pozytywne. Mailing pozwala jednak na wysyłanie twoim klientom próśb o napisanie recenzji. Nawet jeśli odpowie na nie tylko kilka osób z bazy odbiorców, ich dobra opinia może zmotywować kolejnych.

Mailing dla firm z mProfi

Nawiąż współpracę z platformą mProfi i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać dzięki usłudze mailingu. W serwisie czekają na ciebie gotowe szablony, raporty i kalendarium.

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj