Strona główna Marketing Plan marketingowy hotelu „Aurora”

Plan marketingowy hotelu „Aurora”

Potrzebny Ci plan marketingowy hotelu? Plan marketingowy to jedno z narzędzi używanych do sprawnego zarządzania firmą, dostarcza pomysłów odnośnie promocji i jej dynamiczniejszego rozwoju. W tym miejscu znajdziesz przykład planu marketingowego przygotowanego dla hotelu „Aurora”.

Jak wygląda proces powstawania planu marketingowego i struktura dokumentu, możesz sprawdzić w artykule Jak napisać plan marketingowy? Poniższy przykład planu marketingowego powstał według wytycznych tam zawartych. Przeczytaj przykład planu marketingowego hotelu „Aurora”.

Uwaga! Zleć napisanie przykładu planu marketingowego dla dowolnego przedsięwzięcia. Zobacz tutaj.

Kompletny tekst: Plan marketingowy hotelu „Aurora”

Okładka

Spis treści


Wprowadzenie
1. Analiza sytuacji
  1.1. Trendy rynkowe
  1.2. Analiza SWOT
  1.3. Analiza konkurencji
2. Strategia marketingowa
  2.1. Misja firmy
  2.2. Cele marketingowe
  2.3. Strategia produktu
  2.4. Strategia ceny
  2.5. Strategia promocji
  2.6. Dystrybucja
  2.7. Obsługa klienta
3. Finanse
4. Procedury kontrolne i aktualizacyjne
Streszczenie menedżerskie
Spis tabel

Wprowadzenie


Niniejszy plan marketingowy został opracowany na potrzeby hotelu „Aurora” w związku z rozszerzeniem dotychczasowej działalności w zakresie organizacji spotkań biznesowych i imprez okolicznościowych.

Hotel oferuje swoim gościom indywidualnie zaprojektowane i urządzone pokoje z komfortowym wyposażeniem, zapewnia smaczny posiłek w restauracji nieopodal, miłą atmosferę i brak korków charakteryzujących stolicę. Z naszej miejscowości goście bez trudu dojadą do Warszawy, zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych, unikając przy tym nerwów i zgiełku dużego miasta.

Celem planu marketingowego jest osiągnięcie w ciągu kolejnych 3 lat działalności wzrostu obłożenia do 65%, w czym ma pomóc intensywnie prowadzona promocja w internecie. Plan marketingowy posłuży również do monitorowania przebiegu realizacji założeń. Budżet promocyjny w roku 2023 będzie wynosił 78 500 zł.

Wszystkie analizy zawarte w planie marketingowym opracowano na podstawie informacji udzielonych przez zleceniodawcę oraz badań własnych.

To jest fragment tekstu. Zobacz resztę. Dostęp do całości możesz uzyskać na stronie przyklady.jaknapisac.com.

Zobacz cały przykład

Polecany poradnik – zawiera wzory i przykłady
Zobacz spis treści (PDF)

Jak szybko napisać plan marketingowy (EBOOK)

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj