Strona główna Kariera Jak pracować mądrze? O perfekcjonizmie i pracoholizmie

Jak pracować mądrze? O perfekcjonizmie i pracoholizmie

Muzeum Pana Tadeusza i Uniwersytet SWPS zapraszają do udziału w spotkaniu pt. Jak pracować mądrze? O perfekcjonizmie i pracoholizmie, które odbędzie się 30 września 2017 r. we Wrocławiu.

Spotkania organizowane przez Muzeum Pana Tadeusza i Uniwersytet SWPS mają formę wykładów bądź warsztatów prowadzonych przez specjalistów, psychologów i trenerów, wykładowców Uniwersytetu SWPS.

Sztuka jest narzędziem poznawania siebie i świata. Muzeum to nie tylko miejsce, w którym prezentowane są historyczne eksponaty, jest ono również przestrzenią dialogu, inspiracji i rozwoju. Punktem odniesienia dla cyklu Współcześni romantycy jest szeroko rozumiana postawa romantyczna i stereotypy z nią związane. Romantyczny bohater bywa buntownikiem, cierpiętnikiem, melancholikiem, samotnikiem, szaleńcem, ale także bojownikiem, szpiegiem i przywódcą.

PRELEGENTKA: MGR ADRIANA BERNADY
Współwłaścicielka Centrum Integralnego Wspierania Rozwoju. Doktorantka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Ukończyła Leadership Coaching School Adventure for Thought, specjalizuje się w odkrywaniu i wykorzystaniu naturalnych talentów. Posiada dyplom Szkoły Trenerów Biznesu Moderator. Współpracowała z Wrocławskim Stowarzyszeniem Wychowawców, Stowarzyszeniem na rzecz rozwoju kreatywności Odyseja Umysłu, Działem Marketingu i Rekrutacji Uniwersytetu SWPS, ośrodkami edukacyjnymi w całej Polsce w ramach projektu Strefa Młodzieży, prowadząc warsztaty podczas wydarzeń edukacyjnych.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy e-mailowe: https://swps.pl/wroclaw/aktualnosci/16394-jak-pracowac-madrze#zapisy

Komentarze

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj