Strona główna Edukacja Ucz się języków obcych

Ucz się języków obcych

Język angielski jest dzisiaj niezbędny w pracy, życiu osobistym czy podczas podróży. Szczególnie ważny jest dla managerów, inwestorów, młodych przedsiębiorców czy osób, które chcą się wspinać po szczeblach kariery. Bez dobrej znajomości języka angielskiego trudno jest osiągnąć nie tylko wysokie stanowisko, ale i odnaleźć się w codziennych realiach.

Badania CBOS pokazują, że 45 proc. osób nadal uważa, że znajomość i umiejętność posługiwania się językami obcymi decyduje o tym czy potencjalny kandydat otrzyma posadę, czy nie. Przez lata świadomość Polaków zmieniła się na korzyść rynku pracy, dzięki czemu coraz więcej ludzi posługuje się swobodnie językiem angielskim.

Dla pracodawców jednak jest ważny także zaawansowany poziom związany z branżą, w której się aktualnie pracuje. Szkoła Językowa Lincoln w Krakowie daje możliwość nauczenia się znacznie więcej i właściwego przygotowania do egzaminów FCE, CAE czy CPE; oferuje usługi na najwyższym poziomie międzynarodowym. W swojej ofercie mają język angielski, włoski, francuski, niemiecki i hiszpański.

Efekty?

Najważniejsza rzeczą dla kursantów jest fakt, że na zajęciach lektorzy i ich uczniowie nie używają języka polskiego, pojawia się on jedynie w wyjątkowych sytuacjach. Dzięki temu nauka jest znacznie bardziej efektywna. Ważne jest również to, że gramatyka jest zawsze poparta funkcjami komunikacyjnymi, co ułatwia płynne porozumiewanie się. A wszystko to jest podane w bardzo przystępnej formie – dla kinestetyków, słuchowców i wzrokowców.

Co ciekawe, lektorzy stawiają także na potocyzmy, które pozwolą łatwiej komunikować się z ludźmi poza granicami Polski. Zalecane są grupy składające się z około 12 osób. W mniejszych zbiorach kursanci szybciej się uczą. Pojawia się także czynnik konkurencji, który motywuje do przykładania się do nauki. Dodatkowo kursanci wpływają szybciej wyłapują nawzajem swoje błędy.

Indywidualnie czy w szkole?

Za nauką angielskiego w szkole w Kraków przemawiają chociażby aspekty psychologiczne wcześniej opisane. Ale to nie wszystko. Szkoły są nastawione na większe efekty, są bardziej skuteczne i kursy są dopasowywane do indywidualnych potrzeb klientów. Lincoln to szkoła, która na rynku istnieje od 15 lat. Ma ogromne doświadczenie w doborze odpowiedniej grup do poziomu językowego. Dodatkowo kursanci mogą być pewni, że osoba ucząca ich szybko zareaguje na ich indywidualne potrzeby i pomoże odnaleźć się, gdy pojawią się problemy związane ze zrozumieniem np. gramatyki.

Szkoła wykorzystuje nagrania audio i video, proponuje swoim kursantom odgrywanie scenek czy tworzenie fiszek. Lektorzy dyskutują na zajęciach o aktualnych tematach, a także omawiają artykuły. To wszystko pomaga w zrozumieniu i bardziej efektywnym uczeniu się języka w komunikacji.

Jeżeli poszukujesz odpowiedniego kursu angielskiego Kraków warto zainteresować się Szkołą Językową Lincoln. Więcej na temat kursów doszkalających oraz egzaminów w zakresie języka angielskiego można dowiedzieć się na http://lincoln.edu.pl/.

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj