Strona główna Edukacja Wirtualne szkolenia PolDoc z pisania wniosków grantowych w czasach kwarantanny

Wirtualne szkolenia PolDoc z pisania wniosków grantowych w czasach kwarantanny

Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc organizuje dla wszystkich chętnych naukowców bezpłatne webinarium pod tytułem: „5 sposobów na dobry wniosek grantowy”.

Wirtualne szkolenie odbędzie się w piątek, 27 marca w godzinach 12:00-14:00. Zapisy na webinarium poprzez stronę internetową www.poldoc.pl

Do udziału w webinarium zachęca prowadząca, prezes PolDoc, dr Justyna Małkuch-Świtalska: „Zapraszamy osoby pracujące w szeroko pojętej nauce, doktorantów, ale także naukowców na każdym etapie kariery. Jeśli chciałbyś pozyskać finansowanie na badania, albo próbujesz odnaleźć się wśród najbardziej znanych konkursów, ale otrzymujesz zbyt wiele, niekiedy niespójnych, informacji – wyjaśnimy je w trakcie spotkania”.

Dodaje, że także osoby potrzebujące bardziej indywidualnego podejścia do kwestii wniosków grantowych znajdą dla siebie podczas webinarium wiele przydatnych informacji. „Pokażemy, jak znaleźć konkurs dla siebie i napisać dobry wniosek” – zapowiada.

Stowarzyszenie Rozwoju Karier Doktorantów i Doktorów PolDoc to ogólnopolska niezależna organizacja zajmująca się wielopłaszczyznowym wsparciem doktorantów i doktorów w ich rozwoju zawodowym.

PAP – Nauka w Polsce

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj