Strona główna Firma Wyjazdy na imprezy firmowe – czy wynajem busów to dobre rozwiązanie?

Wyjazdy na imprezy firmowe – czy wynajem busów to dobre rozwiązanie?

Nic nie sprzyja integracji pracowników bardziej niż organizowana cyklicznie impreza, podczas której załoga ma okazję bliżej się poznać i porozmawiać na tematy inne niż zawodowe. Organizujesz event dla współpracowników? Miejsce imprezy jest wybrane i pozostało już tylko zadbanie o komfortowy i bezpieczny przejazd? Sprawdź, czy warto w tym celu wynająć bus lub autokar. Jakie są plusy takiego rozwiązania?

Wyjazdy firmowe – wynajem busa, vana lub autokaru

Imprezy integracyjne wspaniale jednoczą współpracowników i pozwalają ekipie poznać się z zupełnie innej, mniej formalnej strony. Twoja firma posiada liczną załogę? Chcesz zapewnić wszystkim pracownikom bezpieczny dojazd na miejsce? Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest wynajem busów lub autokarów, który przewiezie cały zespół do wybranej lokalizacji – na pole paintballowe, do restauracji lub hotelu. Oferta skierowana jest w głównej mierze do dużych grup, a przedsiębiorstwa, oferujące wynajem pojazdów, starają się dbać o każdy aspekt – zarówno komfort i wygodę podróżnych, jak i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Na jakie wygody można liczyć w wynajętym autokarze lub busie? Od czego zależy koszt takiej usługi?

Zadbaj o komfort pracowników

Firmy, zajmujące się wynajmem busów, vanów i autokarów, oferują klientom w pełni komfortowe i nowoczesne pojazdy. Na pokładzie można skorzystać np. z bezprzewodowego internetu, a busy i autokary są też wyposażone w klimatyzację, pasy bezpieczeństwa, telewizor oraz odtwarzacz DVD. Dzięki tego typu rozwiązaniom podróż przebiegnie w miłej atmosferze, a pracownicy z pewnością nie będą się nudzić. Szukasz najlepszej firmy oferującej wynajem pojazdu na wyjazd firmowy? Sprawdź, czy gwarantuje tego typu udogodnienia, ponieważ istotnie wpływają one na komfort podróży, zwłaszcza jeśli trasa jest dłuższa.

Wyjazdy na imprezy firmowe - czy wynajem busów to dobre rozwiązanie?

Bezpieczeństwo to priorytet

Przejazd na miejsce firmowej imprezy integracyjnej musi być nie tylko w pełni komfortowy, ale także bezpieczny. Warto więc zwrócić uwagę na stan pojazdów, dowiedzieć się jakie marki wchodzą w skład floty, zapytać o rok ich produkcji. Takie pytania mają ogromne znaczenie i nie chodzi tu tylko o zapobieganie groźnym sytuacjom na drodze, ale także punktualne dotarcie na miejsce. Warto zapytać o regularne przeglądy techniczne, jakim powinny być poddawane pojazdy – profesjonalne przedsiębiorstwa, zajmujące się wynajmem busów lub autokarów, dbają o konserwację floty, żeby służyła jak najlepiej i zapewniała najwyższy poziom bezpieczeństwa. Firmy, świadczące takie usługi, często oferują także pełne ubezpieczenie NNW dla pasażerów – to bardzo istotna informacja, na którą warto zwrócić uwagę wybierając przewoźnika.

Ile to kosztuje?

Cena wynajmu pojazdu na imprezę integracyjną dla firm jest uzależniona od kilku czynników. Pierwszym jest oczywiście wielkość grupy, która determinuje wybór konkretnego pojazdu – w przypadku ekipy liczącej kilka osób wynajmowane są mikrobusy, większym firmom natomiast proponowany jest wynajem autokarów. Bardzo istotną kwestią jest również długość trasy oraz termin wyjazdu. Firmy, zajmujące się wynajmem pojazdów na imprezy integracyjne lub korporacyjne eventy, przygotowują indywidualną wycenę na życzenie klientów. Jednym z rekomendowanych przewoźników u których można zasięgnąć języka w sprawie organizacji transportu jest M-bus przewóz osób Kraków, mając duże doświadczenie i nowoczesną flotę tacy przewoźnicy profesjonalnie realizują powierzone im zadania.

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj