Strona główna Firma XVI Konferencja Lean Management coraz bliżej

XVI Konferencja Lean Management coraz bliżej

Początek czerwca przyniesie ze sobą wydarzenie, obok którego żaden przedsiębiorca działający na co dzień w przestrzeni produkcyjno – usługowej nie może przejść obojętnie. 7 – 9 Czerwca, Wrocław Centrum Kongresowe Haston powinno od razu trafić do personalnych plannerów oraz terminarzy, jest to wydarzenie, gdzie po prostu trzeba być.

Organizator wydarzenia Lean Enterprise na swojej najnowszej konferencji o tematyce Lean Managementu (najważniejszego tego rodzaju wydarzenia w Polsce) zdradzać będzie między innymi:

 • sekrety prowadzenia efektywnej działalności,

 • gotowe do natychmiastowego wdrożenia strategie oraz narzędzia wpływające na maksymalizację sprzedaży i procesów produkcyjnych (przy jednoczesnym minimalizowaniu kosztów),

 • praktyczną, a nie tylko teoretyczną wiedzę popartą licznymi przykładami case study.

Lean Management to ciągły rozwój

Wszystkie poprzednie edycje konferencji Lean Management organizowanej przez Lean Enterprise odbiły się szerokim echem w świecie biznesowym. Duża dawka merytorycznej wiedzy połączonej z warsztatami, analizami oraz otwartą przestrzenią do wymiany doświadczeń i kontaktów biznesowych stanowi cechy, które z roku na rok przyciągają coraz większe tłumy na kolejne edycje. Możliwość poznania nowych ludzi z branży, jak i znalezienia potencjalnych klientów to tylko niektóre korzyści, które każdy z uczestników konferencji Lean Management szybko odczuwa.

Lean Enteprise dokłada wszelkich starań, by lepiej, dokładniej, pełniej i efektywniej wpisywać się w zakres potrzeb współczesnego, nowoczesnego przedsiębiorcy.

Przestrzeń rynkowa w wydaniu sfer przemysłowo – usługowych jest bardzo dynamiczna. Liczne perturbacje oraz kryzysy rynkowe wymuszają przyjmowanie określonych strategii postępowania często z dnia na dzień. W efekcie każda firma działająca za rynku w poczet swoich nadrzędnych wartości i umiejętności musi przyjąć elastyczność w działaniu. Łączenie dynamizmu z doświadczeniem, zdeklarowaniem na rzeczywiste potrzeby klientów oraz zachowaniem konsekwencji działań stanowi „złoty środek”, który samemu, opierając się na metodzie prób i błędów jest niesamowicie trudno (i kosztownie) osiągnąć.

Każda edycja konferencji Lean jest wyjątkowym połączeniem doświadczeń oraz najnowszych osiągnięć, które skłania ku refleksji oraz przydaje szereg narzędzi gotowych do natychmiastowego wdrożenia na gruncie własnej działalności. Uczestnictwo w najnowszej Wrocławskiej edycji 7 czerwca w Centrum Kongresowym Haston przyniesie wielowymiarowe korzyści.

XVI Konferencja Lean Management

Korzyści dla uczestników

Co można zyskać udając się w czerwcu do Wrocławia na najnowszą edycję Lean Management?:

 • wybór tematów przygotowanych specjalnie dla uczestników z branży produkcyjnej i usługowej.

 • strumień dla prezesów i dyrektorów,

 • dedykowany kadrze najwyższego szczebla kanał informacyjny, traktujący praktycznie o problemach transformacji oraz przewodzeniu zmianom,

 • szerokie spektrum wyboru tematyki dopasowane do indywidualnych potrzeb uczestników.

 • unikalną możliwość wzięcia udziału w całodniowych warsztatach, które prowadzone są przez specjalne wyselekcjonowanych zagranicznych ekspertów,

 • networking w gronie ekspertów

 • dostęp do praktycznych aspektów zarządzania, a nie jedynie wiedzy teoretycznej,

 • okazję do połączenia dotychczasowych doświadczeń naszej firmy ze światową wiedzą,

 • ogromną dawka wiedzy i inspiracji,

 • bogactwo doświadczeń, dzięki obecności ekspertów z licznych sektorów produkcyjnych i usługowych (co stanowi doskonałą okazje do benchmarketingu),

 • wartościowe materiały, które towarzyszą wszystkim sesjom tematycznym w wersji zarówno papierowej, jak i elektronicznej.

 • koncentrację na rzetelnej i praktycznej wiedzy,

 • możliwość poznania najnowszych premier wydawniczych o zarządzaniu oraz osobiste spotkania się z autorami bestsellerów,

 • dostęp do ponad 16 lat tradycji Lean w Polsce.

Konferencja Lean Management to wydarzenie charakteryzujące się najdłuższą tradycją zorientowaną na zarządzaniu i maksymalizacji efektów w Polsce. Od 16 lat Lean Management stanowi wyznacznik oraz synonim dla najnowszej światowej wiedzy. Każda konferencja jest unikalnym miejscem spotkań, gdzie wśród zróżnicowanego forum biznesowego nieustannie rozwijają się kontakty, pomysły oraz przyszłe perspektywy.

Artykuł został przygotowany przez leankonf.pl – stronę Konferencji Lean Management dla produkcji i usług.

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj