Strona główna Edukacja Ruszyła XI edycja konkursu „Innowacja jest Kobietą”

Ruszyła XI edycja konkursu „Innowacja jest Kobietą”

PODZIEL SIĘ

Ruszyła XI edycja konkursu „Innowacja jest Kobietą”, organizowanego przez Fundację Kobiety Nauki. Badaczki-wynalazczynie mogą się zgłaszać do 6 września. Nagrodą jest prezentacja zwycięskiego wynalazku podczas Międzynarodowych IENA 2019 w Norymberdze.

Jak poinformowali organizatorzy konkursu, jego celem jest wyłonienie innowacyjnego autorskiego (lub współautorskiego) rozwiązania technologicznego lub koncepcji wdrożenia już opracowanego rozwiązania.

Zainteresowane badaczki powinny wysłać na adres kontakt@kobietynauki.org (w tytule: KONKURS): cv z uwzględnieniem osiągnięć naukowych, krótki opis projektu (do 1 strony), oraz opis implementacji (do 1 strony). Fundacja Kobiety Nauki – Polska Sieć Kobiet Nauki, czeka na zgłoszenia do 6 września.

Laureatki zostaną wyłonione przez komisję konkursową, w skład której wchodzą członkinie zarządu fundacji. Decyzję podejmą z uwzględnieniem list rankingowych proponowanych przez ekspertki i ekspertów fundacji.

Tym razem zwycięski wynalazek zostanie zaprezentowany podczas Międzynarodowych Targów „Pomysły, Wynalazki, Nowe Produkty” IENA 2019 w Norymberdze (31 października -3 listopada).

Więcej informacji, w tym regulamin konkursu, na stronie: https://kobietynauki.org/index.php/category/konkurs/

PAP – Nauka w Polsce

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here