Strona główna Inne Co zrobić gdy materac 100×200 cm jest zbyt miękki?

Co zrobić gdy materac 100×200 cm jest zbyt miękki?

Kupiłeś nowy materac 100×200 cm i okazało się, że jest dla Ciebie za miękki. Zastanawiasz się co zrobić? Za wymianę już za późno a nie stać Cię obecnie na kupno nowego? Doskonałym wyjściem jest zakup nakładki na materac, która skutecznie go utwardzi, a przy okazji zabezpieczy przed zniszczeniem i zabrudzeniem.

Waga i gusta się zmieniają, nie wykluczone ,że w przyszłości Twój miękki materac 120×200 cm okaże się strzałem w dziesiątkę. Tymczasem przeglądnij oferty na sweetsen.pl i kup toper, który odmieni powierzchnię Twojego materaca 100×200 cm. Zobacz ofertę materacy 100×200 cm https://sweetsen.pl/100×200-cm-c25

Nakładki na materac 100×200 cm

Rolą nakładek jest zmiękczenie lub utwardzenie powierzchni, ochrona materaca przed uszkodzeniem i zabrudzeniem. Może służyć również za podkładkę do zabawy lub niwelować nierówności. Nakładki mają różne wysokości: 4 cm, 5 cm oraz 6 cm.

By utwardzić materac miękki powinieneś zakupić nakładkę średnio twardą. Jeżeli Twój obecny materac jest średnio twardy utwardzisz go za pomocą nakładki twardej lub bardzo twardej.

Nakładka średnio twarda może mieć 5 lub 6 cm wysokości. Wykorzystane materiały to pianka T25, lateks, pianka moletowana lub pianka termoelastyczna Visco memory.

Nakładki twarda oraz bardzo twarda wykonana jest z pojedynczej warstwy kokosa lub podwójnej warstwy kokosa i końskiego włosia.

Nakładki są dwustronne. Obie strony mogą być użytkowane i przez to posłużą nam dłużej.

Przechowywanie nakładek nie stanowi większego kłopotu ze względu na niewielkie rozmiary. Nakładki z pianki można zrolować i schować do szafy. Większy kłopot może być z nakładką na materac 100×200 cm kokosową. Jest sztywniejsza i mogłaby się uszkodzić przy rolowaniu.

Odpowiednio dobrany materac 100×200 cm

By niknąć wpadek przy zakupie materaca warto wiedzieć, jakimi kryteriami powinniśmy się skierować. Podstawą jest nasza waga. W następnej kolejności powinniśmy brać pod uwagę nasze indywidualne preferencje. Będziemy decydować o twardości materaca 100×200 cm, typie wkładu wewnętrznego (piankowy, bonellowy, pocketowy) oraz wykorzystanych materiałach (pianka termoelastyczna visco memory, lateks, pianka T25, kokos, końskie włosie, pianka moletowana, trawa morska). Jak widać czeka nas sporo decyzji do podjęcia. Warto skonsultować nasz wybór z doświadczonymi konsultantami ze sklepu sweetsen.pl

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj