Strona główna Inne Czarna lodówka Samsung – poznaj jej funkcje!

Czarna lodówka Samsung – poznaj jej funkcje!

Czy jesteś w trakcie poważnego remontu lub po prostu postanowiłeś odświeżyć nieco wystrój kuchennego wnętrza? Czy gustujesz w klasycznym designie i chętnie sięgasz po nowoczesne udogodnienia? Jeśli tak, przedstawiony model czarnej lodówki Samsung oraz jej funkcjonalność może cię zainspirować.

Czarna lodówka Samsung – lodówka w lodówce

Wyróżniamy pewne interesujące funkcje, które sprawiają, iż chłodziarka staje się urządzeniem innowacyjnym. Jedną z nich jest funkcja CoolSelect Zone, związana z wyposażeniem chłodziarki w dodatkową szufladę. W zależności od ustawień możemy umieścić w niej wybrane produkty. CoolSelect Zone udostępnia nam aż cztery ustawienia: delikatne mrożenie, strefa 0, chłodzenie i szybkie chłodzenie.

Wygodna i poręczna czarna lodówka Samsung

Lodówka Samsung czarna posiada składaną półkę, dzięki której zmieścimy w lodówce nawet bardzo duże produkty. Funkcja ta sprawia, iż chłodziarka staje się bardziej praktyczna i wygodna w użyciu. Składana półka może być złożona częściowo lub całkowicie. Za jej sprawą w lodówce zmieścimy między innymi dzbanek, tort lub arbuza.

Czarna lodówka Samsung wycisza, czyli Digital Inverter

Zalety, którymi dysponuje czarna lodówka Samsung, to m.in. cicha praca zapewniana przez kompresor Digital Inverter. Dostosowuje on szybkość do jednego z siedmiu trybów pracy. Wiąże się to z emitowaniem mniejszego hałasu i pozwala na większą oszczędność energii. Digital Inverter automatycznie reaguje na zmienne warunki zewnętrzne. Warto również wspomnieć o udzielonej mu 10-letniej gwarancji, która potwierdza jego niezawodność.

Czarna lodówka Samsung z TwinCooling Puls

Czarna lodówka Samsung uzupełniona jest o technologię TwinCooling Puls. Kontroluje ona i optymalizuje temperaturę oraz wilgotność powietrza. Dzieje się tak za sprawą podwójnej cyrkulacji powietrza w komorze lodówki oraz zamrażalnika. Niezależność związana z nawiewem powietrza sprawia, iż powietrze w zamrażalniku pozostanie suche, a w chłodziarce wilgotne. Wpływa to pozytywnie na świeżość i zapach przechowywanej żywności.

Czarna lodówka Samsung i jej technologia No Frost

Czarna lodówka Samsung posiada kolejną funkcję, czyli system No Frost, dzięki której nie musimy jej rozmrażać. Korzyści, jakie ze sobą niesie system No Frost, to między innymi brak lodu i szronu na ściankach. Wilgoć gromadząca się na tacy parownika zamienia się w lód, który później zostaje rozpuszczony przez grzałkę, a następnie odparowany.

Czarna lodówka Samsung równomiernie chłodzi dzięki Multi Flow

Czarna lodówka Samsung posiada kolejną ciekawą funkcję związaną z obecnością systemu Multi Flow. Jest to specjalny system wentylacyjny, którego zadanie polega na stabilnym oraz równomiernym chłodzeniu. Otwory wentylacyjne znajdujące się na poziomie każdej półki służą do nawiewania nimi do środka zimnego powietrza. Za ich sprawą chwilowe wahania temperatur są szybciej wyrównywane.

Komentarze

1 KOMENTARZ

  1. Mam czarną lodówkę Samsung i jestem zachwycona. Nie tylko wyglądem, ale i funkcjami. Wygląda pięknie, a działa jeszcze lepiej. Najlepszy zakup do kuchni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj