Strona główna Edukacja E-laborat. Konkurs na referat studencki z zakresu netnografii

E-laborat. Konkurs na referat studencki z zakresu netnografii

Culture ON zaprasza studentów kierunków humanistycznych i społecznych do udziału w konkursie pt. „E-laborat. Konkurs na referat studencki z zakresu netnografii”. Konkurs jest organizowany w ramach drugiej edycji konferencji ‪#‎NETmisja‬.

„Jesteś studentem/studentką kierunku humanistycznego lub społecznego? Interesujesz się Internetem i nowymi mediami? Pisałeś, pisałaś, piszesz lub planujesz pisać pracę licencjacką albo magisterską z zakresu netnografii? Myślisz o karierze akademickiej? Jeśli tak – to z myślą o Tobie przygotowaliśmy ten konkurs” – czytamy na stronie konkursu.

Zgłoszenia w formie abstraktu lub filmu wideo można nadsyłać do 5 maja 2016 roku pod adres mailowy culture.on@gmail.com lub w wiadomościach na fanpage’u konkursu.

Spośród nadesłanych zostaną wybrane najciekawsze propozycje, których autorzy będą mieli możliwość zaprezentowania 10-minutowych referatów przez komisją ekspercką i szerszą publicznością podczas festiwalu #NETmisja.

Dla zwycięzców i wyróżnionych uczestników przewidziano nagrody.

Culture ON to koło naukowe kulturoznawców przy Wydziale Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Zobacz
Strona wydarzenia

E-laborat. Konkurs na referat studencki z zakresu netnografii
E-laborat. Konkurs na referat studencki z zakresu netnografii

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj