Strona główna Edukacja Konkurs „Książka za recenzję”

Konkurs „Książka za recenzję”

Portal MojaSocjologia.pl ogłasza konkurs „Książka za recenzję”. Recenzje własnego autorstwa można nadsyłać do 8 października 2015 r.

Jeśli przeczytałeś ostatnio ciekawą książkę z zakresu nauk społecznych (naukową lub popularnonaukową) i czujesz się na siłach, aby napisać jej recenzję, możesz wziąć udział w tym konkursie. Napisz recenzję i wyślij ją na adres info@mojasocjologia.pl. Nie narzucamy Ci, jaką książkę wybierzesz. Jedynym warunkiem jest, aby nie pojawiła się ona wcześniej na stronie mojasocjologia.pl w dziale „Recenzje”.

Recenzja, którą przyślesz, powinna mieć minimum 3 000 znaków, nie być nigdzie wcześniej publikowana, stanowić Twoją własność, nie zawierać słów lub stwierdzeń obraźliwych. Jeśli nie masz pomysłu od czego w ogóle rozpocząć recenzję i jak ją napisać, zajrzyj do artykułu: Jak napisać recenzję?

Autorzy najlepszych recenzji, które zostaną przyjęte do publikacji na mojasocjologia.pl, otrzymają w nagrodę książkę. Książkę wyślemy pocztą na adres wskazany w wiadomości e-mail. Dodatkową nagrodą jest sama publikacja recenzji, którą autor może podpisać własnym imieniem i nazwiskiem.

Możesz sam(a) wybrać swoją nagrodę spośród wymienionych*:

Płytki umysł. Jak internet wpływa na nasz mózg - Nicholas Carr

Metodologia badań społecznych - Stefan Nowak

Socjotechnika. Sztuka zdobywania władzy nad umysłami - Hadnagy Christopher

Pamiętaj! Napisz samodzielnie recenzję, wyślij ją na adres info@mojasocjologia.pl. Wybierzemy najlepsze. Jeśli recenzja zostanie zaakceptowana do opublikowania na stronie, otrzymasz prośbę o podanie adresu, na który wyślemy Ci nagrodę.

* Zastrzegamy możliwość wybrania dla Ciebie innej nagrody niż wskazana – zależy to od dostępności. Gdyby zdarzyła się tego rodzaju sytuacja, zostaniesz wcześniej poinformowany (poinformowana).

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj