Strona główna Edukacja I Ogólnopolski Konkurs Poetycki “Ściana Poezji”

I Ogólnopolski Konkurs Poetycki “Ściana Poezji”

Centrum Kultury w Lublinie organizuje I Ogólnopolski Konkurs Poetycki “Ściana Poezji”. Na konkurs należy nadsyłać zestaw trzech wierszy w czterech egzemplarzach do 5 czerwca 2016 r.

Na konkurs należy nadsyłać utwory, które dotąd nie były publikowane ani nagradzane na innych konkursach poetyckich. Organizator nie ogranicza tematyki prac konkursowych.

Nagrody i wyróżnienia finansowe zostaną ufundowane przez Prezydenta Miasta Lublin oraz organizatora (pula 2 500 zł). Na nagrodę główną prócz gratyfikacji finansowej, składa się wykonanie murala z wybranym wierszem laureata na jednej ze ścian przestrzeni miasta Lublina.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w lipcu 2016 r. na fanpage’u konkursu Ściana Poezji”. Każdy z laureatów zostanie powiadomiony telefonicznie.

Spotkanie poetyckie, podczas którego laureatom wręczone zostaną nagrody, przewidziane jest w pierwszej połowie lipca 2016 r. w siedzibie organizatora. Laureaci zostaną powiadomieni o dokładnym terminie oraz szczegółach. Są oni także zobowiązani są do osobistego odbioru nagrody.

Zobacz
Regulamin

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj