Strona główna Edukacja Ogólnopolski Turniej Poetycki “Autoportret Jesienny”

Ogólnopolski Turniej Poetycki “Autoportret Jesienny”

Krotoszyński Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w 25. Ogólnopolskim Turnieju Poetyckim “Autoportret Jesienny” Krotoszyn 2016. Zestaw trzech wierszy o dowolnej tematyce należy nadsyłać do Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury do dnia 25 listopada 2016 r.

W konkursie mogą wziąć udział poeci nie zrzeszeni oraz poeci będący członkami związków twórczych. Wiek uczestników od 21 lat. Na konkurs należy nadsyłać utwory, które dotąd nie były publikowane (również w formie elektronicznej) ani nagradzane na innych konkursach poetyckich.

Oceny nadesłanych prac dokona jury. Organizator nie zwraca prac nadesłanych na konkurs.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 4 stycznia 2017 r. na stronie www.kok.krotoszyn.pl. Spotkanie poetyckie, podczas którego laureatom wręczone zostaną nagrody przewidziane jest w dniu 14 stycznia 2017 r. (sobota) o godz. 18:00 w siedzibie organizatora. Laureaci zobowiązani są do osobistego odbioru nagrody. Nieodebrane podczas biesiady nagrody zasilą fundusz kulturalny Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury. O szczegółach laureaci zostaną powiadomieni e-mailem.

Organizator zastrzega sobie prawo bezpłatnej publikacji nagrodzonych i wyróżnionych wierszy w pokonkursowym almanachu poetyckim, na stronie internetowej Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury oraz w prasie.

Zobacz
Regulamin konkursu

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj