Strona główna Edukacja VII edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską im. prof. Jerzego Jakubowskiego

VII edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską im. prof. Jerzego Jakubowskiego

Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w VII edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską dotyczącą problemów sądownictwa polubownego i mediacji im. prof. dr. hab. Jerzego Jakubowskiego.

W konkursie mogą brać udział wszyscy studiujący na uczelniach krajowych, którzy złożyli egzamin magisterski w latach 2014-2016.

Celem konkursu jest propagowanie i rozpowszechnianie wiedzy o sądownictwie polubownym i mediacji, popularyzowanie wśród studentów nauki prawa handlowego oraz wiedzy o pozasądowych metodach rozstrzygania sporów, a także inicjowanie prac badawczych.

Termin zgłaszania prac na VII edycję konkursu upływa 31 stycznia 2017 r.

Na nagrody w konkursie przeznaczono 30 000 zł. Prace laureatów Konkursu zostaną wydrukowane w VII edycji książki wydawanej przez Sąd Arbitrażowy przy KIG.

Zgłoszenie pracy na konkurs powinno zostać dokonane poprzez przesłanie egzemplarza pracy w formie drukowanej i elektronicznej do sekretariatu konkursu. Do zgłoszonej pracy powinna zostać załączona opinia recenzentów oraz zaświadczenie właściwej uczelni, że zgłoszona praca została obroniona w danym roku.

Konkurs jest organizowany przez Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Źródło/więcej: www.sakig.pl

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj