Strona główna Edukacja VII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O kwiat dziewięćsiła”

VII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O kwiat dziewięćsiła”

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu Filia w Skomielnej Czarnej ogłosił VII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O kwiat dziewięćsiła”. Prace konkursowe należy nadsyłać do 15 marca 2016 r.

Uczestnik konkursu musi mieć ukończone 16 lat. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do autorów niezrzeszonych jak również zrzeszonych w związkach twórczych oraz bez podziału na autorów przed debiutem i po debiucie.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie zestawu trzech wierszy o dowolnej tematyce. Można dodatkowo dołączyć jeszcze jeden wiersz o tematyce górskiej. Utwory nadsyłane na konkurs nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane ani nagradzane w innych konkursach.

Podsumowanie konkursu odbędzie się w sobotę 14 maja 2016 r. Laureaci konkursu otrzymają okolicznościowe medale-statuetki, a także wraz ze wszystkimi wyróżnionymi – dyplomy i inne drobne upominki. Nagrody należy odebrać osobiście.

Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji nagrodzonych i wyróżnionych wierszy w tomiku pokonkursowym (wydawanym co trzy lata) oraz w innych mediach bez dodatkowej zgody autorów oraz bez honorarium autorskiego.

Zobacz
Regulamin konkursu

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj