Strona główna Edukacja XXIV edycja ogólnopolskiego konkursu literackiego Krajobrazy Słowa

XXIV edycja ogólnopolskiego konkursu literackiego Krajobrazy Słowa

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza do udziału w konkursie literackim “Krajobrazy Słowa”. Przedmiotem konkursu jest poezja i proza o dowolnej tematyce. Prace można nadsyłać do 31 grudnia 2016 r.

Konkurs ma charakter otwarty, skierowany jest do osób powyżej 18 roku życia. Prace konkursowe (w 4 egzemplarzach) zaopatrzone w godło wraz z zaklejoną kopertą zawierającą: powtórzone godło, imię, nazwisko, adres, telefon, adres elektroniczny oraz krótką notkę biograficzną należy przesłać na adres:

Miejska Biblioteka Publiczna
Rynek 3
47-200 Kędzierzyn-Koźle.

Organizatorzy nie zwracają nadesłanych utworów.

Prace konkursowe oceni Jury powołane przez organizatorów, które przyzna nagrody pieniężne za najlepiej ocenione utwory. Ogłoszenie wyników nastąpi w lutym 2017 roku. Wręczenie nagród w obecności publiczności odbędzie się w kwietniu 2017 roku podczas uroczystej gali. Organizatorzy nie przesyłają przyznanych nagród, przyznaną nagrodę należy odebrać osobiście podczas gali. W przypadku nieodebrania nagrody osobiście podczas gali nagroda przepada, a laureaci otrzymują jedynie dyplom uznania.

Zobacz
Ogłoszenie o konkursie

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj